"505 serizeni ""elektriky"""

Více
08.10.2008, 12:52 #1 od martin kočí
Odpověděl martin kočí pro téma "505 serizeni ""elektriky"""
Ahoj, kladivko které je umistěné na velké destíčce je pro chod dopředu a seřituje se jako první, kladivko na měsičku je pro zpětný chod, vzhledem k mistu je kondenzátor mimo motor.Schema dohledam a dam odkaz. hodně zdaru, jinak opacne ten motor nedobiji a nejde pekne tak ta zpatečka žadný zázrak není

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.09.2008, 08:40 #2 od freee666
Odpověděl freee666 pro téma "505 serizeni ""elektriky"""
Mam taky problem s 505-kovym zapalovanim a potreboval bych, jestli se ti podarilo sehnat schema toho krizoveho prepinace, jestli bys mi ho nemohl preposlat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dik moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.08.2008, 12:19 #3 od maceska15
"505 serizeni ""elektriky""" vytvořil uživatel maceska15
zdravim odborniky, dostal jsem se za levny peniz k samohybu s motorem z ryksi (2hodinky googleni) a potrebuju poradit jak to seridit? aktualni je pro me aby to jelo aspon dopredu. Ted to jde sice nastartovat ale motor se chova divne (obcas strili do vyfuku,nepravidelny chod) ve finale by mi stacilo vedet ktery kladivko je pro chod dopredu a jak daleko pred uvrati ma spinat. jo jeste bych potreboval schematko pro 'Reverzni spinac' co je v tomhle schematu www.volny.cz/plexi/images/eletrika/riksa12v.jpg na samohybu je prepinac na blinkry(to mi to nejvic pripomina) a spinac na velky proudy. PS z motorek sem mel jen fichtla a to uz je 5let zpatky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.077 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account