nadrz a odpruzeni motoru

Více
23.09.2008, 19:09 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma nadrz a odpruzeni motoru
Originál vložil Kenny

caues lidi, prosimvas kam ma vest odvzdusnovaci sroub nadze? to vede skrz dolu a kde je to propojeny s vnitrkem nadrze? asi to mam uspany co?

a jak zabranite prosakovani z vicka?
treba pri plne nadrzi a dobrzdovani to prosakuje a nevypada to pekne... o krouzek novy...

a cetl sem o odpruzeni motoru, moc rad bych to spachal ale nechci to zkurvit tak jesi mate nake fotky-informace at se muzu inspirovat..

PS: tento skutr brazdil a bude brazdit silnice USA - arkansas, fotky potom dodam....

skutrum zdar, dik
kenny

Mam doma výkres toho odpružení. Napiš mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a já ti to pošlu e-mailem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.09.2008, 03:52 #2 od skutrak
nadrz a odpruzeni motoru vytvořil uživatel skutrak
caues lidi, prosimvas kam ma vest odvzdusnovaci sroub nadze? to vede skrz dolu a kde je to propojeny s vnitrkem nadrze? asi to mam uspany co?

a jak zabranite prosakovani z vicka?
treba pri plne nadrzi a dobrzdovani to prosakuje a nevypada to pekne... o krouzek novy...

a cetl sem o odpruzeni motoru, moc rad bych to spachal ale nechci to zkurvit tak jesi mate nake fotky-informace at se muzu inspirovat..

PS: tento skutr brazdil a bude brazdit silnice USA - arkansas, fotky potom dodam....

skutrum zdar, dik
kenny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.075 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account