Tlumič kyvného ramena

  • George
18.10.2008, 19:29 #1 od George
Odpověděl George pro téma Tlumič kyvného ramena
Díky za odpověď, dnes jsme si chvíli poklábosili v Brně na Motortechně. Dostal jsem podpis do knihy - heč :-))(to pro ostatní) No nic , budu pátrat dál popř. experimentovat. Mám jeden zbytečný hliníkový monolit kývačky - ramena, tak ho obětuju k výzkumům.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Marcel
17.10.2008, 09:46 #2 od Marcel
Odpověděl Marcel pro téma Tlumič kyvného ramena
Já mám mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ale o moc víc, než je uvedeno v knize, nevím. Tlumič vyrábělo družstvo Motex, měl na obou koncích speciální úchyty a montoval se tak, jak je zobrazeno na nákresu v knize. Jaké měl ovšem útlumové hodnoty, to nevím, nikde jsem neviděl k němu dokumntaci. Na prospektu od Motexu žádné hodnoty nejsou.Marcel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
16.10.2008, 16:44 #3 od George
Odpověděl George pro téma Tlumič kyvného ramena
Jen jsem chtěl požádat touto cestou buď Marcela M. nebo někoho jiného o schéma - plánek nebo fotku zabudování tlumiče na kyvné rameno 501 k utlumení rázů (používám mazla k běžnému ježdění). Dočetl jsem se o tom v Marcelově knize. Nemám na něj kontakt a asi by to zajímalo i ostatní.
Díky Miro, asi se to nějak zasukovalo, cosi mě to hlásilo, ale nerozumněl jsem tomu (předchozí příspěvek).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
  • Autor tématu
16.10.2008, 13:57 #4 od Miro
Tlumič kyvného ramena vytvořil uživatel Miro
Prosím autora, aby sem znovu vložil svůj příspěvek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.081 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account