ČZ 502/05

Více
01.09.2009, 09:49 #25 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Všem tady na fóru děkuji, už zase jezdím, jen mám asi nějak špatně zapojenou kontrolku dobíjení, protože se mi rozsvítí až po nastartování, čili při vysokých otáčkách, relé mám naštelovaný na 14,5V, takže dobíjím. Chtěl bych někoho z Vás poprosit, jestli by mi nemohl poradit jak mám ty drátky zapojit, jedná se o panelové řidíka, z 15 na spínačce ke kontrolce a kam? ....pak mám z relé na žárovku, jestli na ten samý kontakt pod řidítky nebo někam jinam?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
18.08.2009, 09:53 - 04.05.2010, 06:54 #26 od Miro
Odpověděl Miro pro téma ČZ 502/05
Toto je jedno z miest na našich strojoch, kde sa s tým treba trpezlivo pohrať. On to totiž p. Koch alebo jeho kolega skonštruoval tak, že je to náchylné i na malú nepresnosť. Je potreba:

1. Použiť páčku na obrázku vľavo , ktorá má otvor bližšie k stredu. Kratšie rameno = väčší úhol otočenia hriadele.

2. Táto páčka a ramienko radiacej páky musia byť rovnobežné a kolmé na spojovaciu tyčku. Spomeňte si na sínusy, tangensy a podobné veci. Hrajú tu dosť dôležitú úlohu.

3. Guľové čapy musia byť bez vôle a hlavne pevne utiahnuté, už i to ma raz zradilo.

4. No a hlavne čap radiacej páky nesmie viklať v púzdre. Doporučuje sa vyrobiť nové púzdro alebo vystružiť a vyrobiť k tomu príslušný čap.

5. Provizórne mi pomohlo stiahnuť prednú gumu z radiacej páky. Tým sa zväčšil chod páky. Možno i odstrániť gumu z podlahy, to som neskúšal. Sú i takí, ktorí páku mierne vo sveráku zohli, ale to by som skúšal až po predchádzajúcich bodoch.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.08.2009, 19:45 #27 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma ČZ 502/05
Dobry den.
Neviem dllzku tiahla, ale pokial nejde zaradit 4, treba pozriet ci sa opiera radicka o podlahu. Myslim, ze v tomto pripade treba tiahlo trochu skratit a skusat to nasucho. Tiez som mal podobny problem- po zaradeni 4ky mi ju cca po 50m vyhodilo do neutralu. Nastavenim tiahla to funguje bezproblemovo. Treba dat pozor aby zaroven sla zaradit jednotka. Ja to mam tak-tak na dve strany. Sebemensia odchylka vyrobi problem.
adkoslav

Originál vložil maateess

Zdravím, mohu mít na Vás prosbu, jakou délku máte na táhlu?? Bych potřeboval trochu poradit, nasadil jsem si ji tam od znova a jde mi všechno kromě 4, tak jestli by ste mi mohli poradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.08.2009, 12:19 #28 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Zdravím, mohu mít na Vás prosbu, jakou délku máte na táhlu?? Bych potřeboval trochu poradit, nasadil jsem si ji tam od znova a jde mi všechno kromě 4, tak jestli by ste mi mohli poradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.08.2009, 19:16 #29 od alda
Odpověděl alda pro téma ČZ 502/05
foto posláno ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.08.2009, 17:21 #30 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Díky, už zase frčím, fakticky to bylo předstihema a strašně malej předstih....díky, nemohl by mi někdo z Vás vyfotit zespodu drátky od kontrolek na panelových řidítkách? můj mail je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.118 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account