Těsnění motoru

Více
21.04.2010, 03:58 #1 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Těsnění motoru
Ahoj Udo,no ja daval na silikon,pouze víko spojky s primarem.
jinak jinde mam papir.
ahojte

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.04.2010, 22:05 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Těsnění motoru
S papírovím těsněním mám špatné zkušenosti, proto používám raději silikon. Je všude dostupný a dá se použít na jakýkoliv tip stroje. Těsnil jsem s tím motory na pionýra, Maneta, Jawu 250, výko olejové vany Yamahy a pod. Vše bez problému. Dokonce jsem s tím těsnil i válec (spojení válec karter) a také bez problému. Proto radím raději používat silikon, je to i levnější (z jedné tuby za 300 Kč jsem zatěsnil tři motory). Nejlepší je Loctitte, ale dělá se i český výrobek, kterej plně vyhovuje požedavkům, t.j. odolnost vůči ropným výrobkům, tepelná odolnost do 300 ° celsia.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.04.2010, 03:59 - 20.04.2010, 15:02 #3 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Těsnění motoru
material ti muzu sehnat,budes v sobotu v brne na motortechne?
ahoj Stana
ten zelenej tesnici papir.
uz sem si z nej taky vystrihoval tesneni
tel.tu mas a mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.04.2010, 19:41 #4 od Ládínek
Těsnění motoru vytvořil uživatel Ládínek
Ahoj
nevíte někdo kde sehnat sady těsnění, potřeboval bych na 501/03 a pak ještě na pařeza a robota. Sehnal sem nějaké sady z bílého papíru, ale materiál stál za prd a ani to moc nesedělo. Dá se někde sehnat takové to kvalitní zelené?? Při nejhorším dá se někde sehnat ten materiál, že bych si to sám vystříhal? Jaké s tím máte zkušenosti a co se vám osvědčilo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account