Filtr pana Mira

Více
25.04.2010, 06:39 #1 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Filtr pana Mira
Díky za návod je to super,protože nějaké takové hadice doma možná mám.Tak to už poskládám.Mějte se fajn a ještě jednou díky Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.04.2010, 20:22 #2 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Filtr pana Mira
Ďakujem za slová uznania.
Tú hadicu som kúpil pred peknými pár rokmi. Už veru neviem, kde a do čoho patrila originálne. Je to časť hadice z chladiaceho systému, možno nejaká Škodovka.
Dôležitý je priemer, aby sa dala nasunúť na karburátor. Na druhej strane zase vsunúť do papierovej filtrovej vložky. Je to typ, ktorý má z jednej strany otvor a na druhej je uzavretý. Hadica je do filtrovej vložky zalepená Alcaprénom.. Filter je na kostru upevnený elektrikárskou plastovou sťahovacou páskou.
Hadica je na karburátore poistená kovovou sťahovacou páskou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.04.2010, 15:07 #3 od Kličkyn
Filtr pana Mira vytvořil uživatel Kličkyn
Zdravím vás pane Miro.Mám na vás prosbu.Vím že jezdíte po Brně a já jsem taky z Brna.Moc se mi líbí ten nápad s tím vzduchovým filtrem na té hadici.Můžete mi prosím prozradit.kde jste ji koupil,co to je za hadici a jak ma být dlouha a jaký průměr?Nechci laborovat,sázím na jistotu a nechci to zbytečně znásilnovat.Doufám že jsem něco nepopletl a jezdíte na tmavě modro-bílé panelce s pavem.Mimochodem je to nejhezčí skutr jakého jsem dosud viděl.A přiznám se že při výběru barvy jsem hodně koukal po vašem provedení.Ale je to ojedinělý kousek a tak by to mělo i zůstat.Bohužel už nemůžu obdivobat váš stroj každý den ,což bylo zpříjemnění mé pracovní doby,protože již pracuji jinde.Plánuju každodenní ježdění na skutru do práce a tak proto raději koukám na praktičnost než na originalitu.A ten filtr je super nápad.Díky Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.094 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account