začátky

Více
16.05.2010, 16:45 #1 od pepas
Odpověděl pepas pro téma začátky
na běžný bezkabinový rikše nosič je zpravidla vždy, na kabinový se tam nevejde, protoze kabina je předsazena ještě před čelem, jedíně se musí nosíč zkrátit, prakticky končí za držakama. Co se interieru tyče tak si myslim že jedine nejak čalouněné tam byla opěrka zad, jinak nic jiného. K tomu ať se vyjadří i jiní majitele, každopádně ja to měl jen takl jak piši.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.05.2010, 19:18 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma začátky
Nosič na nádrži dle dobové literatury většinou není, zrovna tak i z dobových filmových záběrů lze vysledovat absenci nosiče, ale ve skutečnosti sem snad ještě rikšu bez nosiče ani neviděl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.05.2010, 17:11 #3 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma začátky
Zdravíčko, nějaké info najdeš třeba zde www.papas.ic.cz/ a dále až se zde objeví někdo kdo vlastní kabinkovou rikšu. Nosič na nádrž nepatřil, máš přece za sebou dost místa na věci ;) . Podívej se tady po foru, je to docela dost témat i s odkazy na výrobce dílů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.05.2010, 14:32 - 11.05.2010, 14:33 #4 od kulda
začátky vytvořil uživatel kulda
přeji pěkné odpoledne,
tento týden jsme začali renovovat ČZ 505 s kabinou. Chtěl jsem požádat, jestli by mi někdo neposkytl nějaké fotografie interiéru nebo zdroj, kde by se daly sehnat. při prvním ohledání se stroj zdá celkem kompletní. Chybí mi jen sedlo, jedno sklo výfuk což by neměl být problém nahradit replikou. ? Dále však kšilt pod světlem a zahrádka na čumáku. Nevíte kde by se daly tyto díly sehnat nebo kdo vyrábí repliky? Uctivě děkuji. Kulda z Mutkova

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account