Čezeta

Více
28.05.2008, 17:52 #13 od radek
Odpověděl radek pro téma Čezeta
Nějak si nedovedu představit, proč a hlavně který silentblok se ti ulomil! Ale v Praze je firma která dělá GO silentbloků a vyrábí repliky www.silentbloky.cz/ Napiš jim a oni ti řeknou co a jak!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.05.2008, 19:20 #14 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Čezeta
Jj. Pochopil, obložení jsem zkontroloval, sjeté již je. Škoda že jsem to nevěděl dříve. Zabránil bych ulomení silentbloku kvůli smykové jízdě kolmo k vozovce. Škoda. Nevíš kolik cca stojí nové a kdo to dělá??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.05.2008, 14:07 #15 od radek
Odpověděl radek pro téma Čezeta
Originál vložil DavidŠ

Mám problém. Když jedu rychlostí převyšující 80km/h jde z výfuků smrad a spálenina nezvyklá dvoutaktým motorům. Občas se už bojím co mi tam kde vyhořívá... A dále se mi při brždění zablokovalo zadní kolo a 18 metrů sem se klouzal... Rád bych věděl, čím jsou tyto komplikace způsobeny. Dík

Co se týče toho smradu, tak to ti neporadím, musel bych ho cítit, ale s tou brzdou bych možná věděl! Kontroloval jsi jaké máš obložení? Pokud je hodně sjeté, tak se občas stane, že se zasekne ten excentr, který ovládá roztažení obložení (omlouvám se za krkolomý popis, ale nevím jak se to řekne odborně. Doufám, že jsi to pochopil

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.05.2008, 17:39 #16 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Čezeta
Mám problém. Když jedu rychlostí převyšující 80km/h jde z výfuků smrad a spálenina nezvyklá dvoutaktým motorům. Občas se už bojím co mi tam kde vyhořívá... A dále se mi při brždění zablokovalo zadní kolo a 18 metrů sem se klouzal... Rád bych věděl, čím jsou tyto komplikace způsobeny. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.06.2007, 10:11 #17 od mpumprla
Odpověděl mpumprla pro téma Čezeta
Originál vložil RUMa.s.
...tam můžu dát motor z jakékoliv čezety 175...

Motor vychází z Jawa-ČZ 175 typ 356, rozteče upevňovacích šroubů jsou shodné. Liší se jen (?) řadící a startovací pákou, verze s ventilátorem žebrováním.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
09.06.2007, 22:07 #18 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Čezeta
Originál vložil RUMa.s.

Zdravim, shánim na skútra 501/01 motor a od pár lidí jsem slyšel, že tam můžu dát motor z jakékoliv čezety 175...co je na tom pravdy? Popřípadě si tady udělám inzerci a ptám se kdo prodá motor:) díky za odpovědi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account