Čezeta

Více
05.06.2007, 21:42 #19 od Ipetoxsed
Odpověděl Ipetoxsed pro téma Čezeta
Zdravim, shánim na skútra 501/01 motor a od pár lidí jsem slyšel, že tam můžu dát motor z jakékoliv čezety 175...co je na tom pravdy? Popřípadě si tady udělám inzerci a ptám se kdo prodá motor:) díky za odpovědi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
12.05.2006, 05:26 #20 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta
4 Aleš
...jasně, že v tom nic neuvidím, ale styl je styl. A vyřešil jsem to tak, že jsem tlustou gumovou podložku seřízl kónicky do ztracena, vznikl takový klín a zrcátko je nakloněno jak potřebuju.
4 Miro
... jo, jo vím... ale připadalo mě, že o zrcátku už tady nikdo nikdy nebude psát a tak jsem zvolil ';Ostatní'; pro takové prkotiny o kterých se dá předpokládat, že se nerozvine širší debata. Tož tak...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
11.05.2006, 11:36 #21 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Čezeta
Ach, ach. Prosím výstižné názvy tém. Napr: Zrcátko na plexi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
11.05.2006, 10:22 #22 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Čezeta
to mě neříkej, že ti zrcátko nejde natočit, tan kloub je dost flexibilní. Na druhou stranu je v tom stejně prdlajs vidět za jízdy, neboť plexik má vibrace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
11.05.2006, 06:21 #23 od George
Čezeta vytvořil uživatel George
Zdar všichni. Mám dotaz na ty co mají na replikovém plexisklu přidělané originální zp. zrcátko. Teď mě přišlo poštou, dávám ho radostně na plexi a...prd. Nejde seštelovat tak,abych něco viděl za sebou.V kloubu je na doraz a vidím akorát zem vedle skútru. Možnost je ještě dát celé plexi kolmo k zemi, ale bude to vypadat blbě a ten odpor vzduchu.....? Máte nějaký nápad co s tím? Jinak 600,- Kč v p....i.Dík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account