Jak si nechat otryskat kastli?

  • herec 63
10.02.2011, 10:41 #1 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Jak si nechat otryskat kastli?
Zravím Čézeťáky.Já jsem si nechal karosérii,nádrž,zavazadelník atd. otryskat pískem a karosář neshledal žádný problém.Samozřejmě nesmí být kastle moc prorezivělá,a taky záleží na tom člověku který to otryskání provádí.Příliš velký tlak vzduchu,použití kuliček místo písku-to by mohly být nežádoucí účinky.A ještě jedna zkušenost-nesahat na otryskané díly holýma rukama.Stačí mít vlhké ruce(ani si to neuvědomíš)a otryskané díly v místě kde ses jich dotýkal velice rychle korodují.Proto vždy při manipulaci používat rukavice!Co nejrychleji díly vyspravit a stříknout základem nebo plničem.Tohle jsou nejenom mé zkušenosti,potvrdí mi to určitě kolegové co už to dělali.Tak se toho neboj a v červnu na srazu-skútrům zdar!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.02.2011, 09:42 #2 od Kneedle
Jak si nechat otryskat kastli? vytvořil uživatel Kneedle
Ahojte prasátkáři.

Chtěl jsem si nechat opískovat kastli, ale karosář mě od toho odrazoval s tím, že se to prý celé pozohýbá a pokroutí a pak budu potřebovat tuny kytu . Prý když otryskat, tak jedině sodou nebo kukuřicí....kukuřicí!!!...divnota divná :)

A teď konečne otázka Nechávali jste svoje miláčky otryskat normálně pískem? A s jakým výsledkem?

Díkec a čau.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.115 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account