Spojkový koš dře o víko

Více
19.02.2011, 20:15 #1 od 505
Odpověděl 505 pro téma Spojkový koš dře o víko
Ano je to povolenou matkou, podložku doporučuju vyměnit a pořádně utáhnout, ovšem pez zajištovače spojkovýho koše se optimálního dotažení dosahuje špatně, zajištovač se dá celkem běžně koupit třeba na burze, internetu, nebo u obchodníků jako je třeba v Brně p. Vorel, eventuelně se dá vyrobit ze staré spojkové lamely.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2011, 18:17 #2 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Spojkový koš dře o víko
Zdarec je to povolená matka jak píše kolega.Tu matku stačí utahnout,ale bylo by dobré zkontrolovat tu podložku pod tou matkou.Ta ma takove zajištovací vnitřní zoubky a po utahnutí se zaklepne ke stěně matky aby se samovolně nepovolila.Ted jsem to řešil u kolegovic skutra a dal jsem tu podložku raději novou,pak utahnul a zaklepnul a je po problemu.Spojka už nedře o víko.Ahoj Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2011, 15:38 #3 od Palda
Odpověděl Palda pro téma Spojkový koš dře o víko
Já mněl stejný problém na své číze a mněl jsem povolenou matku která přitahuje spojikový koš k hřídely,nedržela zajišťovací podložka,která se přihýbá k matce

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2011, 12:24 #4 od Ládínek
Spojkový koš dře o víko vytvořil uživatel Ládínek
Ahoj
chtěl jsem před sezónou udělat GO motoru a když sem sundal víko nestačil sem se divit-všude al hoblinky a víko motoru dost vydřené od spojkového koše(viz. foto). Máte s tímto někdo zkušenost?? Nebo podezření čím by to mohlo být??
Za každou radu předem díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.086 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account