Cena za kryt řetězu

  • herec 63
  • Autor tématu
16.08.2011, 19:32 #1 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Cena za kryt řetězu
Ahoj kolegové.Tak zatím stále čtu že ten kryt někdo někde viděl,držel ho v ruce,bavil se s renovátorem,už se snad i vyrábí, ale ještě nikdo nenapsal že už ho má doma resp.na skútru.Tak mám z toho renovátorství nějaký divný pocit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.08.2011, 18:01 #2 od mikin109
Odpověděl mikin109 pro téma Cena za kryt řetězu
kryt od pana Kysely jsem měl sobně v rukach a musim uznat že je k nerozeznání od originalu spíš by mě zajimalo jak bude vypadat kabina :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
  • Autor tématu
12.08.2011, 19:50 #3 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Cena za kryt řetězu
Ahoj,včera skončilo aukro na ten kryt fiaskem,nikdo ho nechtěl.No a dnes mi ten pán napsal omluvný email,že si je vědom co provedl a jestli ten kryt za tu původní cenu chci.Najednou se nespletl,udělal to úmyslně a teď když ho neprodal tak jem mu dobrý.Zítra jedu na burzu veteránů,možná budu mít štěstí a kryt koupím.Na podrazy jsem dost háklivý........

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
  • Autor tématu
06.08.2011, 18:32 #4 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Cena za kryt řetězu
Zdravím kolegové,na aukru změna žádná a já mám na vás dotaz.Máte už někdo ten replikovaný kryt řetězu od p.Kysely?Já jsem se koukal na jeho stránky zde uvedené a stojí tam že do odvolání objednávky na kryty nebere.Zřejmě jich má hodně a tak mě zajímá jaké je provedení a za kolik ho prodává.Kdo už ho má,napište!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.08.2011, 13:30 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma Cena za kryt řetězu
Tak to je teda nefér jednání, ještě jednou kontaktovat a pak napsat negativní komentář.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
  • Autor tématu
05.08.2011, 19:13 #6 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Cena za kryt řetězu
Zdravím kolegové.Musím vám zdělit můj zážitek.Tak ten kryt řetězu co se objevil na aukru měl symbol "Kup teď"1500kč zhruba.Tak že ho koupím.Z aukra jsem dostal odpověď že ano,platba při převzetí(dobírka).To bylo ve středu večer.Už jsem se viděl jako šťastný majitel krytu,ale dnes mi přišel od toho prodávajícího omluvný email že "prý se spletl"v tom "Kup teď",že to tam dal omylem.Přitom bylo všechno potvrzeno,vlastně kupní smlouva byla uzavřena a on mi napíše takovou blbost.Hned jsem napsal na aukro stížnost,ale asi mi to bude prd platné.Ten kryt je tam zpátky na aukru,vyvolávací cena je vyšší.Co si o takovém člověku mám myslet?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.094 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account