ČZ 502

Více
10.07.2007, 08:16 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma ČZ 502
Originál vložil Kasey

Originál vložil Matos

A nevie niekto nahodou aku kapacitu ma kondenzator do ČZ? nikto mi to nevie povedat a na starom som to nenasiel,zatial diky

Nejsem si jisty ale melo by to byt 270 mikrofaradu.

S kapacitou kondenzátoru si nedělej hlavu, můžeš tam dát i kondik z auta. Ja ho na motorce mám a jezdi to bezvadně!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kasey
05.07.2007, 13:30 #2 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma ČZ 502
Originál vložil Matos

A nevie niekto nahodou aku kapacitu ma kondenzator do ČZ? nikto mi to nevie povedat a na starom som to nenasiel,zatial diky

Nejsem si jisty ale melo by to byt 270 mikrofaradu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.07.2006, 20:46 #3 od Veronika
Odpověděl Veronika pro téma ČZ 502
tak a zavada je uz odstranena, po dlhych hodinach skusania a nastavovania ma to uz prestalo bavit, zhodil som cele dynamo a hned bolo vsetko jasne: pri jednom startovani odrezalo kolik, ktory drzi rotor dynama aby sa nehybal, no a tam to bolo posunute a vacka nesla s piestom tak ako ma, dal som tam novy kolik, vsetko nastavil a chytila na prvy sup, nezbednica jedna, aspon som si precvicil nespisovny slovnik :), skutrom zdar

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.07.2006, 13:14 #4 od Veronika
Odpověděl Veronika pro téma ČZ 502
A nevie niekto nahodou aku kapacitu ma kondenzator do ČZ? nikto mi to nevie povedat a na starom som to nenasiel,zatial diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.07.2006, 11:56 #5 od Veronika
Odpověděl Veronika pro téma ČZ 502
musim to vsetko poskusat, zatial ti moc dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2006, 13:36 #6 od Veronika
ČZ 502 vytvořil uživatel Veronika
zdravim vsetkych,mam problem so startovanim,kupil som skuter, ktory stal asi 8 rokov, podarilo sa mi ho nastartovat par razy, ale bolo tam chybne dynamo tak som ho vymenil no a neviem co sa potom stalo odvtedy sa mi ho nastartovat nepodarilo, nech skusam cokolvek: nastavenie predstihu, odtrh, sviecka dava iskru, benzin ide,dokonca som skusil dat aj stare dynamo, no proste nic. Iba mi niekedey buchcne do vyfuku. Znami mi povedal ze to moze byt aj kondenzator, ze sviecka vonku iskru dava ale pod tlakom nie, tak neviem co je na tom pravdy, prosim poradte mi, za vase rady vopred dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account