Problémy po první jízdě po renovaci

Více
14.07.2011, 19:41 - 14.07.2011, 19:43 #1 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Problémy po první jízdě po renovaci
1. tak to bude ono, mas ucpany ovzdusnovaci kanal (nejblizsi sroub nosice k prednimu stitu je s dirkou)

2. lanka jsem kdysi kupoval tu www.kompletanew.tkmoto.cz/www/index.htm , mozna je ma i www.montyjawa.cz , nebo www.mototechnik.cz ... rozdil je i v lanku plynu u ruznych karburatoru, pokud mas s hranatou plovakovou komorou, lanko je kratsi tusim, pokud uz s kulatou, je delsi.

3. zkus filtr vyndat a testnou moto, jak se bude guma chovat, ale ne nekde v prasnem prostredi :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2011, 09:51 #2 od Snoopy0249
Odpověděl Snoopy0249 pro téma Problémy po první jízdě po renovaci
Zdravím a děkuji za postřehy.

1. Zkusím to nechat jak píšeš, nicméně po jízdě když otevřu víčku nádrže, tak je dost přicuclý a jako to při otevření zasyčí podtlakem

2. Zkusím poměřit originály, dá se sehnat replika ev. kde?

3. Zpuchřelá není, je nová, filtr sice původní, zkusím proplach filtru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.07.2011, 08:38 #3 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Problémy po první jízdě po renovaci
1. to vypada, ze se ti spatne ovzdusnuje nadrz, zkus nechat pootevrene vicko nadrze a jet.
2. delka lanek nekde byla na obrazcich, ale uz to nemuzu na webu nikde najit, zkus Tomase Borovce s nickem 505, poradi urco ... ma stranky s vyrobou plexi
3. spatne vedene lanko, predelat
4. to jsem jeste neslysel ... neni nejaka zpuchrela? Koupil bych novou a testnul, nejake vyztuovani nema vyznam. Pokud to bude pokracovat, tak mas nejsois ucpany filtr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.07.2011, 15:28 #4 od Snoopy0249
Problémy po první jízdě po renovaci vytvořil uživatel Snoopy0249
Zdravím,

jsem po první delší jízdě po renovaci 501 a vyskytlo se mi několikero potíží. Během jízdy se skútr dusí a nejde mi benzín palivovým systémem což řeším opětovným vyčištěním nádrže Chelatonem, dál se mi seklo plynový lanko na šoupěti, poradí někdo jak má být replika dlouhá? Další potíž je, že mi zadní kolo dře o bowden brzdy, poradí někdo kde sehnat nový bowden repliku? Gumová nástrčka na ústí vzduchovýho filtru se při záběru motoru jako prolamuje/škrtí a skútr nemá dost vzduchu, bude vhodný řešení vyztužení a čím?

Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.086 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account