Jezdíte?

Více
30.07.2011, 18:43 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Jezdíte?
Já jezdím na všem co mám doma! Teda zrovna pojízdného :) Na Jawě mám už letos nahrkáno něco okolo 3000 Km a na Manetovi jsem letos najel asi 1500 Km. Yamahu jsem letos nevytáhnul, musím ji nejprve poléčit!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2011, 16:13 #2 od Wlada
Odpověděl Wlada pro téma Jezdíte?
Letos na rakete 4k+, na velke ctvrtinu, nejak me ten skutrik vic bavi. Kdysik, kdyz jsem dlouho skutrikoval, otupel a presedl, mel jsem co delat s plynem a brzdou (nechtena cara a temer huba hned u baraku).
Moje max. je asi 550km, no zadna radost v tom neni (nerad jezdim za tmy), spis, kdyz se snazim o slunicko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.07.2011, 19:55 #3 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Jezdíte?
jasne, ze jezdime, za posledni 2 mesice pres 3000 km, mam doma cestovni enduro, na kterem mam najeto tak cca 1000 a kamosi si tukaj na celo, ze jezdim na skutru ... odpoved zni - dyz ji milujes, neni co resit. Kolik mate rekord km na denni davku ?? ja kolem 450 km na 502 s narvanym PAvem a jeste bych klidne dal vic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Cipís
  • Autor tématu
20.07.2011, 17:33 #4 od Cipís
Jezdíte? vytvořil uživatel Cipís
Tak co skůtristi jezdíte? Já mám teď z Rumunska zlomený palec na levé ruce a spojku zmačknu jen na skůtru. Takže za poslední 2 měsíce jsem najel různě na skůtru asi 1500km. Jen občas kluci na ostatních mašinách na vyjížďkách trochu brblají, že jsem na tom klikoletu trochu pomalejší. Je to ale jen naooko. Naposled jsme byli v okolí Rokycanska najeto asi 160km.
Skůtrům zdar Cipís

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account