Relátko

  • Cipís
  • Autor tématu
02.09.2011, 05:56 #1 od Cipís
Odpověděl Cipís pro téma Relátko
Díky kouknu se na to. Už mi to dělalo jednou a to jsem to nějak opravil. Tuhle jsem měnil svíčku a utrhl se mi drátek od toho odporu co je vedle relé. Drátek jsem dal nový a od té doby to blbne. Buď se to relé neotevře nebo tak. Na volnoběh je to normální a jak přidám plyn tak to začne dělat. Úplně to dynamo jako začne brzdit motor a kontrolka od neutrálu se úplně rozzáří. Kontrolka od dobíjení je ale zhaslá. Jinak mi skůtr funguje dobře dělal jsem před dvěma lety komplet GO.
Jirka Cipís

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.09.2011, 19:18 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Relátko
Pokud je to zaručeně relátkem tak se na něj mohu podívat, ale nejprve prověř jestli náhodou nedošlo někde ke zkratu na kostru mezi svorkou M z dynama na relé, případně jestli není skrat přímo na regulačním odporu.
kontakt na mě: plexi (a) seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Cipís
  • Autor tématu
01.09.2011, 07:20 #3 od Cipís
Relátko vytvořil uživatel Cipís
Dobrý den přátelé,
začalo mě zlobit relátko na dobíjení na 502 se startérem. Nevím co se tam uvnitř stalo, ale najednou to jde jako do zkratu a popraskají žárovky. Když jsem to měřil voltmetrem, bylo to až přes 16 voltů. Je tu prosím někdo kdo ho umí seřídit? Rád mu ho pošlu aby mi to dal dohromady. Jinak to startuje normálně, tam problém není. Jezdim na skůtru skoro denně, letos už jsem najel okolo třech tisíc.
Díky Jirka ,,Cipís" Krýsl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.072 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account