Schema el. pro 501/05

Více
10.07.2007, 08:13 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Schema el. pro 501/05
Originál vložil Kasey

Zdarec frajeři.Muj otec ma doma ČZ 175 ale ed nevim jestli typ 501 nebo 502.Rozdil mezi něma je asi v tom že 502 je 12V a ma dynamostarter.Potreboval bych poradit ohledne teto součastky.Cokoliv od schémat zapojeni el. az po podrobny popis.Rad bych se na tehle genialni motorce alespon jeste jednou projel.Díky moc.Jestli se vam bude chtit tak moje ICQ:390943039
A jeste jedna věc.Dají se ještě někde sehnat originál regulator na start a dobijeni?

Mám na své schránce schemata na oba tebou popsané tipy . Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a já ti pošlu so bude potřeba.
Zdraví Uďa
PS: na ICQ nemůžu, protože mám PC pouze v práci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kasey
05.07.2007, 14:20 #2 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma Schema el. pro 501/05
Zdarec frajeři.Muj otec ma doma ČZ 175 ale ed nevim jestli typ 501 nebo 502.Rozdil mezi něma je asi v tom že 502 je 12V a ma dynamostarter.Potreboval bych poradit ohledne teto součastky.Cokoliv od schémat zapojeni el. az po podrobny popis.Rad bych se na tehle genialni motorce alespon jeste jednou projel.Díky moc.Jestli se vam bude chtit tak moje ICQ:390943039
A jeste jedna věc.Dají se ještě někde sehnat originál regulator na start a dobijeni?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.06.2007, 21:03 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Schema el. pro 501/05
Originál vložil Lukáš

Neměl byste náhodou někdo schéma zapojení elektriky na 501/05? Můžete poslat i mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Díky

Takže jsem ti to poslal mailem. Pokud budeš ještě něco potřebovat, tak se ozvy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2007, 04:58 #4 od Uďa
Schema el. pro 501/05 vytvořil uživatel Uďa
Neměl byste náhodou někdo schéma zapojení elektriky na 501/05? Můžete poslat i mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Díky

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.080 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account