Renovace

Více
01.12.2007, 21:22 #55 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Přesně to místo myslím, ale u nárazníku mě nějaké zbytky zůstaly. Spíš mě zajímá opačný konec. Končí až u podlahy? Mám to na obou stranách úplně sežvýkané.

Originál vložil AlesK

Na předním blatníku u skútra ? Co to máš za typ kua. Jestli myslíš na čumáku prolisy na spodní části kastle, tak vedou až k místu, kde začíná nárazník a ukončení prolisu je do špice.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
01.12.2007, 20:47 #56 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Renovace
Na předním blatníku u skútra ? Co to máš za typ kua. Jestli myslíš na čumáku prolisy na spodní části kastle, tak vedou až k místu, kde začíná nárazník a ukončení prolisu je do špice.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.12.2007, 11:17 #57 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Zdravím, tak jsem si dovezl skůtříka z písku a poklesla mi čelist při pohledu na karoserii bez všech vrstev tmelu.
Nemohl by mě prosím někdo nafotit kam až sahají prolisy na předním ';blatníku';? Na celkových fotkách to není zřekmé (alespoň mě ne).Já jsem ani nevěděl, že tam nějaké jsou, byly celé zatmelené. Předem děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.11.2007, 17:32 #58 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
No je pravda, že občas propadám těžkým depresím, zvláště když vyleštím a někde najdu nějakou ďubku. Ten hadrák je bezva, něco už je opravdu jako zrcadlo.

Originál vložil 505

No pod chrom toho moc nedělám ale občas něco leštím, ale tolik rychlostí jak ty nenám :-) vystačím si 100, 500, zelená pasta ale ne filc ale měkej hadrák možná to bude ono.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.11.2007, 18:57 #59 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Zdravím všechny, přátelé jak připravujete věci do chromu? 60,80,120,150,260,360,400, filc-hnědá brusná, filc-zelená brusná. Toto je můj postup. Stále je vidět směr leštění. A co vy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
13.11.2007, 14:18 #60 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Renovace
';ale když jsem poprvé uviděl skůtra u taty v garáži hned jsem se do něj zamiloval';

... to je nás tady víc o)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account