Lakovna MOTOKENNY

  • Kenny
06.02.2010, 11:44 #1 od Kenny
Odpověděl Kenny pro téma Lakovna MOTOKENNY
tož borci počkéte na leto, az si sednete na prase ci motorku, to je u nas potom vsude kousek kdyz je hezky pocasi:) jinak pro veci si muzu dojet nebo muzete poslat, ale radne zabalene... lakovani motorky je baj voko okolo 10ti tis kc, tak potom uz nejaka tisicovka na benzin.,. to se potom manzelce proste MUSI vysvetlit:)

kenny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.02.2010, 07:59 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Lakovna MOTOKENNY
Z toho si nic nedělej, v Olomouckém kraji je to podobné. Do Brna 80 Km a to je nejbližší místo se skutrbláznama.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.02.2010, 08:07 #3 od D-D-D
Odpověděl D-D-D pro téma Lakovna MOTOKENNY
Do pytle, další aktivita v Brně. Jen v jižních Čechách chcíp' pes. Všude daleko a skútr-pomoc nikde! Co si člověk neudělá sám, to nemá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.01.2010, 22:03 #4 od skutrak
Lakovna MOTOKENNY vytvořil uživatel skutrak
Přátelé kamarádi, uhnízdil jsem se v brně kde mám lakovací box (líšeň) a tímto Vám nabízím lakování. Používám jedny z nejlepších barev značky DeBeer, sám si obstarám pískovani a pokud se jedná o skútr tak už mi pár kousků prošlo rukama, co se týče lakování tak 3ks. zatím. Čekám právě na ten váš kousek:) ceny dohodou, dodací termíny rozumné. Stálě věřím, že se lidská slušnost někde najde a lidé si budou moci věřit a bude radost pracovat:) mě to totiž náramě baví....

Pro více fotek a informací:
www.motokenny.cz
733 504 934
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.081 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account