Dvierka pristrojovej schranky

Více
27.08.2008, 10:15 #13 od alda
Odpověděl alda pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Nezpůsobují Vám větší vibrace např. vyběhaná ložiska větráku ? (Pavel Vágner)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.08.2008, 06:27 #14 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Moc pomůže, také jezdit bez předního plexiskla. Vím že nejde o rychlost, která se zvýší ze 70 na 80, ale také jsem si nepřipadal jako na Tatramatce (kdo měl tuto pračku ví o čem mluvím). Nicméně plexi mám zpátky, protože bez něj je skůtřík jako nahý a jak jsem psal nejde o rychlost.
Martin Píchal alias Mat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
26.08.2008, 19:50 #15 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Potěšilo mě vložení Vašeho jména. Děkuji. Pokud by i ostatní takto jednali a opustili svoji anonymitu od různých pseudonymů a přezdívek, měli by informace na těchto i ostatních všech stránkách větší důvěryhodnost. Snad se to uživatelé Netu časem naučí. Dejte prosím časem zprávu, proč se Váš problém schránky vyskytl, bude to zajímat i ostatní.
Hanuš Čermák.
Originál vložil adkoslav

Originál vložil Hanuš

adkoslavovi:
/škoda, že nemáte jméno/: Radoslav Adzima
vibraci krytu zřejmě způsobuje únava bodového navaření nebo únava plechu, o který se uzavírá kolík zámku schránky a na kterém je připevněn držák kontrolek. Tuto verzi vysvětlujete i tím, že se zvětšuje mezera mezi karoserii a krytem a plech je volně ohybný. Zřejmě tento plech časem upadne. Bude to nepříjemná oprava, vidím to na opětné navaření plechu pod CO.
Hanuš Čermák



Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.08.2008, 20:24 #16 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Originál vložil Hanuš

adkoslavovi:
/škoda, že nemáte jméno/: Radoslav Adzima
vibraci krytu zřejmě způsobuje únava bodového navaření nebo únava plechu, o který se uzavírá kolík zámku schránky a na kterém je připevněn držák kontrolek. Tuto verzi vysvětlujete i tím, že se zvětšuje mezera mezi karoserii a krytem a plech je volně ohybný. Zřejmě tento plech časem upadne. Bude to nepříjemná oprava, vidím to na opětné navaření plechu pod CO.
Hanuš Čermák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
25.08.2008, 20:04 #17 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Dvierka pristrojovej schranky
adkoslavovi:
/škoda, že nemáte jméno/:
vibraci krytu zřejmě způsobuje únava bodového navaření nebo únava plechu, o který se uzavírá kolík zámku schránky a na kterém je připevněn držák kontrolek. Tuto verzi vysvětlujete i tím, že se zvětšuje mezera mezi karoserii a krytem a plech je volně ohybný. Zřejmě tento plech časem upadne. Bude to nepříjemná oprava, vidím to na opětné navaření plechu pod CO.
Hanuš Čermák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
25.08.2008, 11:03 #18 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Zdravím. Že se schránka při vytočení motoru třepe, je normální, ale rozhodně by neměla být vidět mezera. Pokud dvířka olemujete gumou, mělo by to bohatě stačit. Mám to tak na skútru, a ani při rychlosti nad 60 km/h se schránka nijak netřepe a nevybruje. Pokud se tak děje, může být problém např v plechu (zevnitř), za který se zachytne zámek schránky. Pokud je příliš ohebný-pružný, nedrží tvar a při větším namáhání (vibraci) schránku neudrží.

Originál vložil adkoslav

Originál vložil Mat

Dobrý den.
Máte těsnící gumu na dvířkách, nebo na karoserii? Typnul bych to na karoserii. Měl jsem ten samý problém a jak jak jsem předělal gumu na dvířka bylo to lepší.

Dobry den.
Mam gumu na dvierkach. Zamok sa zatvara o ten plech na ktory je zo zadnej strany pripevneny drziak kontroliek. Pri skuske vole dvierok rukou sa zdaju pevne, ale pri vytoceni na vysoke otacky sa to rozvibruje az az az... Normalne az vidiet medzeru. Ale to az fakt pri tej rychlosti nad 60km/h. Pri pohybe plechom vo vnutri skrinky je relativne ohybny. Myslite, ze ho mam spevnit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account