Dvierka pristrojovej schranky

Více
19.08.2008, 18:01 #19 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Originál vložil Mat

Dobrý den.
Máte těsnící gumu na dvířkách, nebo na karoserii? Typnul bych to na karoserii. Měl jsem ten samý problém a jak jak jsem předělal gumu na dvířka bylo to lepší.

Dobry den.
Mam gumu na dvierkach. Zamok sa zatvara o ten plech na ktory je zo zadnej strany pripevneny drziak kontroliek. Pri skuske vole dvierok rukou sa zdaju pevne, ale pri vytoceni na vysoke otacky sa to rozvibruje az az az... Normalne az vidiet medzeru. Ale to az fakt pri tej rychlosti nad 60km/h. Pri pohybe plechom vo vnutri skrinky je relativne ohybny. Myslite, ze ho mam spevnit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.08.2008, 13:23 #20 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dvierka pristrojovej schranky
Dobrý den.
Máte těsnící gumu na dvířkách, nebo na karoserii? Typnul bych to na karoserii. Měl jsem ten samý problém a jak jak jsem předělal gumu na dvířka bylo to lepší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.08.2008, 18:42 #21 od Milan.
Dvierka pristrojovej schranky vytvořil uživatel Milan.
Ahoj.
Zaujima ma Vas nazor a skutocnost na vibracie dvierok pristrojovej schranky. Mne pri rychlosti nad 60km/h sa to cele roztrasie a huci. Neviem ci to je celkovy nedostatok, alebo mne sa ';vloudila'; nejaka
vibra:-) Moze to byt slabou pruzinou v zamku, nevhodnym kolikom, alebo vsetky pokusy sklamali a chveje sa to dalej Vam vsetkym? Zacnem robit pokusy, ale pokial uz niekto nieco podobne riesil/poradte aj nam (mne) ostatnym.
Dakujem.
adko

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.083 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account