Závady v elektroinstalacích.

  • Miro
02.11.2009, 11:00 #7 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Závady v elektroinstalacích.
Dobrý den,
nepište, prosím, jeden dotaz do fóra třikrát. Jaký to má smysl?
Všechny odpovědi jsme spojil do této témy a duplicity vymazal.
Díky za pochopení.
Administrátor Miro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.11.2009, 09:31 #8 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma Závady v elektroinstalacích.
Mám taky 502, poprvé mi nikdy nechytne na startér, musím pákou, další už jde. Prej to bude dělat do té doby než sednou uhlíky. Ale spíš bych to viděl na baterku, pokud to jen cvakne, tak mě to taky dělalo, změřte si kolik má baterka voltů, pokud máte pod 12, jsem měl jednu baterku špatnou, tak se spouštěč nepohne:(, zkrátka potřebujete 12V na startování. Mám dvě šestky, dohromadu mají 13V a 14Ah a vše je funkční, jen poprvé to nejde. Tak to zkuste a určitě to půjde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
01.11.2009, 20:51 #9 od 505
Odpověděl 505 pro téma Závady v elektroinstalacích.
Nesmysl pokud je baterka OK tak to bezproblémů roztočí novej výbrus i s fungl novejma uhlíkama, viděl bych to na závadu někde ve vedení případně samotnej dynamostartér. Skus vedst eletriku jinejma drátama (třeba ze svářečky) přímo na dynamo, plus na kostru a mínus na kontakt S.a hned uvidíš.

Ps: myslím že dotaz stačí napsat pouze jednou...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.11.2009, 17:19 #10 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Závady v elektroinstalacích.
nekde jsem se docetl,ze to take dela cerstve po vybrusu,kdyz je velka komprese a dynamostarter nema silu to protocit,a je potreba ze zacatku tomu pomoci start pakou.Zkus to pakou a zaroven starterem jestli se to rozjede,pak se to vybeha,sedne a bude to fungovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.11.2009, 14:13 #11 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma Závady v elektroinstalacích.
Nevím jeslti jsem to patří, ale určitě nemám taky startovací baterii, ale dynamo startér mi funguje. Ale když je studenej start, tím myslím jako první, tak musím na startovací páku, ale když se pak motor vypne, tak už startér funguje. A když to cvaká, tak mě to taky dělalo, změřte si kolik má baterka voltů, pokud máte pod 12, jsem měl jednu baterku špatnou, tak se spouštěč nepohne:(, zkrátka potřebujete 12V na startování. Mám dvě šestky, dohromadu mají 13V a 14Ah a vše je funkční, jen poprvé to nejde. Tak to zkuste a určitě to půjde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.11.2009, 13:48 #12 od alda
Odpověděl alda pro téma Závady v elektroinstalacích.
Je ta baterie startovací ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account