jsem začátečník..

  • AlesK
31.08.2007, 18:38 #37 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma jsem začátečník..
Kolo nebo spíše paprskový střed s drážkama je na na zadek na 501 :-). Paprsek s ložiskama je buď na předek, nebo na 502 ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.08.2007, 15:55 #38 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Všechny zdravím, už zase něco nevím. Podařilo se mi sehnat dvě kola. jedno má střed s ložiskama a to druhé ve středu má 6 drážek. Ze seznamu dílů se mi nepodařilo zjistit jestli jsou kola na skůtru stejné. Vím, že přední to není, ale to zadní se mi opravdu teď nechce rozdělávat. Není to náhodou z rikši? Pokud ano tak je mi na nic a nabízím. Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
08.08.2007, 19:19 #39 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma jsem začátečník..
Otvor u řemenice na levém víku motoru aspoň u mě neslouží k ničemu, nevím proč tam je, ale viděl jsem ho i zadělaný gumovým bazmekem. Světlo si dej jaký chceš, ale pokud nechceš mít problém na STK, volil bych červené a podle mě i líp vypadá ... :-). Přední světlo z Tatrana tam opravdu nepatří, na každé burze seženeš origo ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.08.2007, 12:20 #40 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Přátelé, ještě dotaz ohledně světel. řeším problém zadního světla, jaké? celé červené, nebo oranž./červené. Mám 502/00 a na fotkách jsem všude viděl celé červené. A to samé z předním světlem. Mám tam světlo z TATRANA a nějak to není ono:-(.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.08.2007, 08:09 #41 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Děkuji, už se podařilo a bez problémů. Ještě jeden dotázek. Nemá někdo ponětí na co je otvor u řemenice? Myslím tu obdelníkovou díru co je na víku. Mám dojem, že tudy musí akorát nacucávat binec.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.08.2007, 13:06 #42 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma jsem začátečník..
Šroub raději nějaký lepší,tvrdší,jednou mi to taky nešlo stáhnout,tak sem utahoval a utahoval,nakonec rotor vylezl,ale šroub byl na konci pěkně ožvejkanej a nešel vyšroubovat ven.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account