Čezeta

  • Roman_HK
25.08.2006, 15:27 #31 od Roman_HK
Odpověděl Roman_HK pro téma Čezeta
Já se to naučil tehdy, když jsem za krátkou cestu vyhrabával karbec čtyřikrát... Krapet zkroutím ruce tak, abych levým ukazovákem zespod podpíral maminku a prstama druhý ruky ji tam pohodlně namordoval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
23.08.2006, 09:39 #32 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta
Taky bych to nedělal, ale furt hledám závadu s pravděpodobným přisáváním falešného vzduchu a zkouším už ze zoufalství jiné karburátory, brousím příruby atd.Tož tak...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
22.08.2006, 12:30 #33 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta
Zdar lidi. Zdánlivě banalita, která mě ale vždy stojí kýbl nervů. Máte někdo fígl na blbé přišroubování matice příruby karburátoru na straně plovákové komory a u 502-ky ještě zavazející šoupátkové komory sytiče? Stojí mě to vždy víc času než celé vyčištění a seřízení karburátoru. Prostě dostat tam tu matku dvěma prsty a ještě s ní otočit tak, aby chytla ';vint'; je asi na 100 pokusů. Matka většinou spadne pod karbec,tzn. obejít motorku, matku vylovit a znovu a znovu a znovu .......... Mám vždycky trauma se pustit do odmontování karbecu. Jak to děláte vy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
22.07.2006, 05:36 #34 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta
4 505
...jasně, že jsem tam dal nové šroubky.On se kolikrát šroub dovede v hliníku kousnout. Pak stačí pár pokusů a hlava se poškodí... Jinak gufero jsem zatím vyzkoušel jen na místě a zdá se dobrý. V poledne jedu do toho Rakouska (cca 20 km) tak se uvidí až se to zahřeje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
21.07.2006, 13:34 #35 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta
Tak odpovím si sám (i pro druhé bezradné). Šroub jsem opatrně navrtal 3mm vrtákem, půjčil jsem si vytahovače šroubů a vytočil ho malým hasákem.A je to ... :-) Drbal jsem se s tím celé dopoledne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
21.07.2006, 09:24 #36 od George
Čezeta vytvořil uživatel George
Zdar lidi. Máte někdo radu jak na ohoblovaný zářez v zapuštěné hlavě šroubu? Nemohu povolit šroubek (jeden ze tří) co drží hliníkový kryt gufera u dynama. Já snad kvůli blbému šroubu ani nevyjedu. :-( Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.110 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account