Rady před koupí ČZ 501 (502)

Více
15.12.2007, 17:06 #19 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Ještě jsem zapomněl že je z roku 1960. Co to může být za typ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
15.12.2007, 16:58 #20 od 505
Odpověděl 505 pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Jo tak podle fotky ti nikdo neřekne jestli to má dynamostartér, jinak je to karoserie typu 501 ale tak nějak z těch fotek se dá vyčíst že chybí nějaké díly například: Brzdová páčka, spojková páčka, nejspíš všechny lanka, plynová rukojet, výfuky, guma na stupačce, nápis čezeta, má to prosezený sedlo, a celkově to je takový vorezlý, to by musela u toho být cena více než příznivá aji tak do renovace nasypeš hodně peněz. Ale obecně platí čím zachovalejší a kompletnější stroj tím jednodužší renovace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.12.2007, 15:23 #21 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Ahoj. Kolik by jste dali za tento skútr, přemýšlel jsem že bych si ho koupil, a ještě bych se rád zeptal co je to za typ a jestli by mohl mít dynamostartér???
www.i-veteran.cz/images-inzerce/i-veteran-cz-41700-PCbh12.jpg
www.i-veteran.cz/images-inzerce/i-veteran-cz-42821-MPbq02.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.06.2007, 10:02 #22 od radek
Odpověděl radek pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Originál vložil

Nazdárek. Vážení, měl bych dotaz! Mám 501 r.v.1958 a scháním na ni orig. hlavu. Ta původní už byla úplně na šrot. Mám sice hlavu z JAWA-ČZ 356/175, ale mám strach, že s normálním žebrováním hlavy to může dělat neplechu. Poraďte co s tím, anebo pokud někdo máte tuto hlavu plonk tak ji koupím. Odpovědi zde, nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem děkuji za nabídky, už jsem hlavu s příčným žebrováním sehnal na jarní motortechně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.06.2007, 09:59 #23 od radek
Odpověděl radek pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Originál vložil AlesK

DAVE: no to je těžký říkat cifru, když se skútřík nevidí. Pokud je Čezeta opravdu kompletní, původní lak s místní korozí, tak je to asi těžko zachránitelné, jako původní stav, no víc jak 6 hadrů bych za něj nedal, ale opravdu, musel bych to vidět ... takhle je to střelba od boku ... :-))

Ahoj Aleši! Zdraví Uďa
Nechci s tebou polemizovat, ale já jsem koupil svého skútra (myslím ČZ 501/03) za dva tisíce, pojízdného, bez TP, a téměř kompletního (chyběl jenom př. nárazník a zadní světlo)! Takže pokud to půjde tak toho človíčka by měl tazatel natáhnout co to půjde. Myslím, že 3000,- je ještě přijatelná cena. Za nerenovovaného skútra bez TP bych víc nedal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
04.04.2007, 18:20 #24 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
DAVE: no to je těžký říkat cifru, když se skútřík nevidí. Pokud je Čezeta opravdu kompletní, původní lak s místní korozí, tak je to asi těžko zachránitelné, jako původní stav, no víc jak 6 hadrů bych za něj nedal, ale opravdu, musel bych to vidět ... takhle je to střelba od boku ... :-))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account