Rady před koupí ČZ 501 (502)

Více
04.04.2007, 14:07 #25 od skutrbrno
Odpověděl skutrbrno pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Originál vložil AlesK

DAVE: Ćím míň krupice zaplatíš, tím líp, pokud je skútřík odhlášený a nepojízdný a majitel nemá potuchy a současných cenách, tak bych začal na dvou litrech, buď tě pošle někam, nebo zajásá. Musíš borca odhadnout sám, na kolik si skútra cení. Já jsem před dvěma léty takto za dva litre skútra sehnal a byl to obdobný kousek. Zkus 2 - 3 litre a uvidíš.

Díky za radu. Kolik přibližně je už hovadina za to dávat ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
03.04.2007, 18:32 #26 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
DAVE: Ćím míň krupice zaplatíš, tím líp, pokud je skútřík odhlášený a nepojízdný a majitel nemá potuchy a současných cenách, tak bych začal na dvou litrech, buď tě pošle někam, nebo zajásá. Musíš borca odhadnout sám, na kolik si skútra cení. Já jsem před dvěma léty takto za dva litre skútra sehnal a byl to obdobný kousek. Zkus 2 - 3 litre a uvidíš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2007, 22:37 #27 od skutrbrno
Odpověděl skutrbrno pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Ahoj všem, potřeboval bych radu.Chtěl bych pořídit ČZ 502. Známý mně jednoho nabízí, ale cenu mám navrhnout já. Poraďte, kolik se to přibližně pohybuje, abych neplác nějakou hovadinu. Je kompletní v orig. stavu, lehká koroze, odhlášený a patnáct let odstavený. Před tím byl pojízdný. Díky za radu. Dave.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
10.01.2007, 12:32 #28 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Pokud máš 501 z roku 58, tak je tuším bez ventilátoru, čily hlava má žebrování se směrem jízdy. Stejně tak to má i hlava na 356-ce, takže by tam měla v podstatě jít, pokud nemá svíčku z vršku. Jestli tam máš ventilátor, je žebrování napříč. Mrknu se, jestli mi doma něco nezavází ..., ale dej vědět kolem toho venťáku ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.01.2007, 18:28 #29 od pacicka
Odpověděl pacicka pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Nazdárek. Vážení, měl bych dotaz! Mám 501 r.v.1958 a scháním na ni orig. hlavu. Ta původní už byla úplně na šrot. Mám sice hlavu z JAWA-ČZ 356/175, ale mám strach, že s normálním žebrováním hlavy to může dělat neplechu. Poraďte co s tím, anebo pokud někdo máte tuto hlavu plonk tak ji koupím. Odpovědi zde, nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Vašek___
  • Autor tématu
12.12.2006, 10:34 #30 od Vašek___
Odpověděl Vašek___ pro téma Rady před koupí ČZ 501 (502)
Tak se stalo, že i já jsem se stal majitelem skůtru ČZ 175/502 roku výroby 1962. Skůtrům třikrát sláva! :o)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account